Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : L'ROUGE

Anti-Acne MASKE
Termal kil maskesi tamamen bitkiseldir. Termal kil maskesinin eşsiz etkilerinin bulunmasının en büyük nedeni içerisinde bulunan anyon ve katyon bileşiklerin insan cildinde bulunan derin gözeneklere girerek cilt üzerinde hızlı bir etki yapması ile bilinir. Cilt üzerinde bu maske aynı zamanda ciltteki yağ ve nem seviyesini ayarlayarak çok uzun süreler boyunca cildin ihtiyaçlarını karşılar.
Termal kil maskesi, insanlarda cilt gözeneklerine yerleşmiş olan kirleri derinlemesine temizleyerek, cilt gözeneklerini tamamen açar. Bu sayede cildiniz rahat bir şekilde oksijen alarak hücrelerin çok daha hızlı bir şekilde yenilenmesini sağlamaktadır Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için cildin sıvı dengesinin sürekli olarak düzenli tutulması gerekir. Bu dengeyi sağlamak termal kil maskesi ile oldukça kolaydır. Yaklaşık bir aylık bir seans ile çok kolay bir şekilde yenileyebilirsiniz.
Faydaları:
Özellikle ergenlik dönemi sonrasında oluşan sivilce lekelerinden kurtulmak için düzenli bir şekilde termal kil maskesi uygulaması yapılabilir.
Burun kenarlarında ve burun üzerinde oluşan siyah noktalar, birçok kişinin güzelliğini olumsuz bir şekilde engellemektedir. Bu durumun önüne geçmek için termal kil maskesi uygulamasını denemelisiniz.
Uzun süreli kullanımlarda bu maske sayesinde cildinizi sıkılaştırarak daha genç bir görünüm katabilirsiniz.
Bu maske sayesinde daha da rahatlayacaksınız ve stresinizi üzerinizden atacaksınız.
Son derece doğal içeriği ile termal kil maskesi, içerisinde bulunan zengin mineraller sayesinde cildinizi besleyecektir.
Vişne çekirdeği;  Cildin nemlenmesini arttırır, ciltte sivilce olmasını engeller ve sivilce olmuş bölgeleri arındırarak tedavi eder.
Vişne çekirdeği yağının faydaları:
Nemlendirici kremlerin içerisine ilave edilir ve cilt çatlaklarının önlenmesinde, yaşlanma ile oluşan ciltteki kırışıklıkların giderilmesinde, ciltteki pürüzlerin giderilmesinde çok etkilidir.
Ciltteki akne ve sivilcelerin önlenmesinde ve tamamen yok edilmesinde etkilidir.
İçerisindeki E vitamini ile cilt için çok büyük öneme sahiptir.
İçeriği: Kaolin (Termal kil), Vişne Çekirdeği Yağı, Glycerin
Kullanım Şekli:
Diğer birçok maskede olduğu gibi termal kil maskesi uygulamasına geçmeden önce kesinlikle cildinizi çok temiz bir şekilde yıkamanız ve kurutmanız gerekecektir. Aksi durumlarda yaptığınız kil maskesi ile cildinizdeki kir bir tabaka şeklinde maskenin cildinize temasını engelleyecektir. Daha sonra hazırlanmış olan termal kil maskesi masaj yöntemi ile cilde uygulanır. Eğer cildiniz yağlı ise en az 25 dakika uygulayın. Eğer cildiniz kuru ise en fazla 15 dakika uygulamalısınız. Cildinizin yenilenmesi için seans sayısına ve maskesinin uygulanma düzenine çok dikkat etmeniz gerekecektir. Yapacağınız termal kil maskesinin gözaltlarınıza ve gözünüze temasını engelleyin.

www.hellogimgim.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}