Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka :

L’rouge Deo Spray
L’rouge koltuk altı sprey zengin içeriği ile  bakteri oluşumunu ve ter kokusunu önlemeye yardımcıdır. Ter bezi kanallarını tıkamaz. Terleme toksinlerin vücuttan doğal olarak atılması olduğu için terlemeyi tamamen durdurmadan düzene sokar ve vücudun doğal dengesini korumasına yardımcı olur.
Suya girmekle ve du? almakla etkisini kaybetmez. Giysilerde leke ve iz bırakmaz.
Calendula oficinalis (Aynısafa bitkisi):
Antifungal, antiseptik, yatı?tırıcı olarak kullanılmaktadır.
Camellia Sinensis Leaf Extract (Ye?il çay):
Güçlü antioksidan özelliktedir.
Panax ginseng:
Enerji ve mutluluk verir. Zihinsel ve ziksel stresi azaltır. Serbest radikalleri ortadan kaldırır. Serbest radikaller hücreler parçalandıktan sonra hücrelerin yapısal degisim geçirmelerini sağlar.
Zeytin yaprağı (Olive Oil water soluble):
Doğal antipersipirant (terlemeyi azaltma) özelliği bulunmaktadır.
Tilia Cordata Flower Extract (Ihlamur çiçeği):
Antiseptik ve enfeksiyon olu?umunu engelleyici özellikleri vardır.
Avacado oil (Avakado yağı):
Omega 3 ve E vitamini açısından zengindir. Cilde nem verir. Antioksidan özelliktedir.
Dexpanthenol (Provitamin B5):
Zarar gören cildin epitel dokusunu yeniden yapılandırır ve kendini yenilemesine, onarmasına yardımcı olur.
Biotin (Vitamin H):
Saçların, tırnakların ve cildin korunması ve beslenmesi için çok özel bir kaynaktır. Bir Vitamin B türevidir.
Ter Bezi Kanalları ne işe yarar?
Ter bezi kanalları öncelikle zararlı ve zehirli toksinlerin dışarı atılmasını sağlar. Bununla birlikte vücudun en büyük klimalarıdır. Bir arabanın termostatı nasıl 90  C’de açarsa her insanında stabil bir vücut ısısı vardır. Bu ortalama 36,5 derecedir. Ortamın ısısı bundan daha yüksek olursa vücut beyni ve iç organları stabil vücut ısısında tutarak koruyabilmek için terleme yolu ile vücudu soğutmaya başlar. Isı artarsa ya da siz daha fazla hareket ederseniz terlemenin şiddeti de artar. Bu vücudun savunma mekanizmasının çalıştığını gösterir. İşte bu noktada koltuk altında kullandığınız ürün oldukça önemlidir. Deodorantlar iki çeşittir. Antiperspirant olanlar ve olmayanlar. Antiperspirant’ın kelime anlamı “terlemeyi durduran” demektir. Antiperspirant olan deodorantlar ter bezini tıkayarak terlemeyi durdururlar. Bu İşlemi deodorantın İçindeki Alüminyum ve türevleri apar. Oysa antiperspirant olmayan deodorantlar terlemeyi durdurmaz, düzenler.İnsanlar genelde antiperspirant Roll-On, Deo Stick Mum ya da Pudrajlı Deodorantlar kullanmaktadırlar.  Böylece terlememek adına ter bezi kanalları tıkanmaktadır. Fakat ter bezlerinin tıkanması vücudun doğal, sağlıklı çalışmasını engeller. Ter, kanallar tıkalı olduğu için dışarı atılamaz. Peki bu aşamadan sonra zararlı ve zehirli toksinler nereye gitmektedir? 
Maalesef vücutta kalmaktadır.
Ter Neden Kokar?
Ter vücuttan çıktığı ilk anda kokusuzdur. Tenimizde doğal olarak bulunan bakteriler bu teri yerler. Bakterilerin yiyip sindirmesinden sonra oluşturdukları atık maddeler (gaz) kokmaya başlar. Böylece terleyen bölgenin koktuğu hissedilir. Buna ter kokusu denir. Ter kokusu ve yoğunluğu insandan insana farklılık gösterir. Bu farklılığın sebebi kişinin yedikleri, içtikleri, duygu durumu, hormonları veya aldığı ilaçlar olabilir.
Neden L’rouge Deo Sprey Kullanmalıyım?
L’rouge Deo Sprey bakterilerin üç günlük ihtiyacını karşılayarak çıkan teri yemelerini engeller. Böylece ter doğal şekli ile kokusuz bir şekilde çıkar. Böylece terle birlikte tüm zararlı ve zehirli toksinler atılır vücut sağlıklı bir şekilde soğutulur.
L’rouge Deo Spreyi kullandıktan 10 dakika sonra denize (tuzlu su) ya da havuza (klorlu su) girmeniz ürünün etkisini azaltmaz. Tek koltuk altına uyguladığınızda 72 saat sonra dahi iki koltuk arasındaki farkı net olarak algılarsınız.
Avrupa’da 19 ve 61 yaş arasında normal ve hassas cilde sahip 20 kişi üzerinde yapılan Patch Test çalışmasında hassas ciltler dahil olmak üzere ürünün en üst düzeyde Non-Irritant olduğu görülmüştür. Hassas cilde sahip kişilerde L’rouge Deo Spreyi güvenle kullanabilir.
L’rouge Deo Sprey, Alüminyum ve türevleri, Paraben, Triclosan, Pudra, Toksik Maddeler, Gluten, Hayvansal Maddeler, Boya ve Gaz İÇERMEZ!
L’rouge Deo Sprey, Terlemeyi değil Ter Kokusunu önler.

www.hellogimgim.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}