Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Siparişim kargoya verildi, nasıl İptal edebilirim?

Eğer siparişiniz kargoya verildi ise iptal edemezsiniz. İade işlemi için İade /İptal bölümündeki adımları takip edebilirsiniz.

 

Siparişim iptal edilmiş, ne yapabilirim?

Siparişiniz sistemimizde riskli bulunduğunda ya da satıcı kaynaklı (stokta ürün olmaması vb.) iptal edilebilir. Bu durumda size sms ya da eposta ile bilgi verilecektir. Eğer siparişiniz herhangi bir nedenle iptal edilmiş ise yaptığınız ödeme 10 gün içinde hesabınıza iade edilecektir.

 

Aldığım ürün fiyatlarına KDV dahil midir?

Evet satın aldığınız tüm ürünler KDV dahil satıştadır.

 

Siparişimi başka birine hediye olarak gönderebilir miyim?

Evet, aldığınız ürünleri her zaman kendi adresinizden farklı bir adres ve alıcı belirleyerek aynı koşullarda gönderebilirsiniz.

 

Elime ulaşan ürünlerde değişim yapabilir miyim?

Satılan ürünlerin stok sınırları nedeniyle aldığınız bir üründe değişim yapılamamaktadır. Aldığınız bir ürünü 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade işlemi için İade/İptal bölümündeki adımları takip edebilirsiniz.

 

Kredi kartı puanlarımla alışveriş yapabilir miyim?

Sitemizde kredi kartı puanlarıyla alışveriş yapılamamaktadır. Sipariş ödemelerinizi kredi kartı, alışveriş puanı ya da dijital cüzdan uygulaması ile yapabilirsiniz.

 

Sipariş ettiğim ürün elime hasarlı, eksik ulaştı. Ne yapmalıyım?

Kargo paketinde ya da üründe eksik veya hasarlı bir durum var ise;

Sipariş ettiğiniz ürünleri mutlaka kabul etmeden önce teslim görevlisinin yanında açınız ve eksik ya da hasar tespit ettiğinizde hasar tespit tutanağı tutturunuz.

İçerik ve adet kontrolü yaparak kargoyu teslim almama kararı vermeniz halinde sipariş ekranından kolay iade seçeneği ile iade kodu alın.

Ürünü/kutuyu bu tutanak ve fatura ile birlikte kargo görevlisine teslim edip geri gönderin.

Satın aldığınız ürün teknik servis tarafından kurulum gerektiren buzdolabı, çamaşır makinesi vb. elektronik eşyalar ise;

Ürünü mutlaka teknik servis gözetiminde açınız.

Eğer yetkili servis üründe bir sorun tespit ederse Hasar tespit tutanağı ile ürünü iade edebilirsiniz.

 

Siparişimi danışmanın ya da temsilcim vasıtası ile verebilir miyim?

Sitemizde siparişinizi sadece kendi adınıza oluşturabilir, başka bir üye ya da kişi üzerinden oluşturamazsınız ancak her halükarda dilerseniz siparişinizi hediye olarak başkasına gönderebilirsiniz.

 

Sipariş anında puanlarımı ödemede kullanabilir miyim?

Evet, alışveriş anında eğer üye iseniz ve birikmiş puanınız var ise herhangi bir kesinti olmadan puanlarınızı kullanabilir ve üstelik bu alışverişinizden yine puan kazanabilirsiniz.

 

Siparişimi Türkiye’de her noktaya gönderebilir miyim?

Evet, aldığınız ürünleri tüm Türkiye’de ve KKTC ‘nde dilediğiniz noktaya kargolatabilirsiniz. Bunun için adresinizi açıki anlaşılır ve tam olarak girdiğinizden ve kargo görevlilerinin size ulaşabileceği bir telefon numarası girdiğinizden emin olmalısınız.

 

Tekkart Puanlarımı Nasıl Kullanabilirim?

Sipariş verdiğiniz ürün için “Ödeme Bilgileri” sayfasına geldiğinizde sahip olduğunuz mağazanolsun puanlarınızı “Tekpara Kullanımı” satırında, Tekkart puanlarınızı “Tekkart Tekpara Kullanımı” satırında görebilirsiniz. Siparişinizin ödeme tutarından istediğiniz kadarını bu puanlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.

Tekkart puanlarınızı kullanabilmeniz için Tekkart alışveriş platformu üyesi olmanız, mutlaka üyelik panelinizde “kartlarım” bölümünde Tekkart’ınızı da aktif etmeniz gerekmektedir.

 

Siparişlerime nasıl ulaşabilirim?

Eğer üyelik oluşturdu iseniz alışveriş yaptığınız web sitesinde Giriş Yap butonuna tıklayarak ve hesabınıza girerek Siparişlerim sekmesinden siparişinize ait detaylara ulaşabilirsiniz. Eğer üyelik oluşturmadan sipariş verdi iseniz sipariş detayınıza web sitesinin alt bölümünde "Sipariş Sorgula" sekmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Siparişim elime ulaşmadı, ne yapabilirim?

Mağaza siparişi kargoya verdiyse gecikme kargo firmasından kaynaklanmış olabilir. Siparişle ilgili size SMS ile gönderilen veya Hesabım menüsündeki Siparişlerim sayfasında ilgili ürün için yer alan kargo takip kodu ile siparişinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Siparişlerim sayfasından ilgili ürünü seçerek ürün detaydaki Mağazaya soru sor butonuna basıp mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

 

Kargoda olan siparişimin yerini nasıl öğrenebilirim?

Satıcı ürünü kargoya verdikten sonra gönderi bilgilerini sisteme girer. Kargo bilgileri sipariş kodu ile birlikte cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilir. Bu bilgi ile veya Hesabım menüsündeki Siparişlerim sayfasından, ürünün üzerindeki sipariş kodu ile kargo şirketinin internet sitesinden siparişinizi izleyebilirsiniz.

 

Siparişimi hediye paketi yaptırabilir ve hediye notu ekletebilir miyim?

Aldığınız ürünlere sitemizde hediye paketi yapılamamakta hediye notu eklenememektedir.